Historie 31e t/m 40e OC

Bataviertje zwart

40e Organisatiecommissie (2012)

 dsc4175

Jitske Nijhuis (voorzitter, EB&F)
Tom Doldersum (vicevoorzitter, WRV)
Leonie de Rond (penningmeester, EB&F)
Aranka Dullemond (secretaris, EB&F)
Tom Bongers (secretaris Nijmegen, EB&F)
Machiel van Kolck (WRV)
Elmar Gool (WRV)
Bas Willard (EB&F)
Anouk Kruiswijk (WRV)

39e Organisatiecommissie (2011)

Dae547b190263282b632a28c4cb2f30e

Daan van den Berg (voorzitter, WRV)
Danny van Uem (penningmeester, vice-voorzitter, WRV)
Koen Reintjes (secretaris, EB&F)
Aranka Dullemond (EB&F)
Tom Doldersum (WRV)
Johan de Waard (EB&F)
Jitske Nijhuis (EB&F)
Evelien Wagenaar (EB&F)
Anouk van der Steen (WRV)
Tom Op den Buijsch (EB&F)

38e Organisatiecommissie (2010)

38ste OC

Mark van der Mee (voorzitter, EB&F)
Mark van Berchum (vice-voorzitter, WRV)
Sander Ogink (penningmeester, WRV)
Erik Groot Jebbink (secretaris, EB&F)
Daan van den Berg (WRV)
Femke van de Ven (EB&F)
Annelieke Bosch (EB&F)
Floris Rooijmans (EB&F)
Ingeborg Bikker (EB&F)
Danny van Uem (WRV)

37e Organisatiecommissie (2009)

37ste OC

Michiel de Groot (voorzitter, EB&F)
Matthijs Munnik (vice-voorzitter, EB&F)
Mark van der Meer (penningmeester, WRV)
Femke Brants (secretaris, WRV)
Dagmar Ouweneel (EB&F)
Marijke Scheppink (EB&F)
Mark van Berchum (WRV)
Mark van der Mee (EB&F)
Niels Loeffen (EB&F)
Sander Ogink (WRV)

36e Organisatiecommissie (2008)

36ste OC

Freek Snijders (voorzitter, WRV)
Leon van Ginnken (vice-voorzitter, EB&F)
Stephan van der Horst (penningmeester, WRV)
Pim van der Biezen (secretaris, EB&F)
Michiel de Groot (EB&F)
Matthijs Munnik (EB&F)
Martenique Groen (EB&F)
Femke Brants (WRV)
Ellen van den Hoven (EB&F)
Mark van der Meer (WRV)

35e Organisatiecommissie (2007)

Bart Voet (voorzitter, WRV)
Karin Gorter (vice-voorzitter, WRV)
Reint Haverkamp (penningmeester, EB&F)
Nathalie Eikelenboom (secretaris, EB&F)
Leon van Ginneken (EB&F)
Stephan van der Horst (WRV)
Jorik Klein (EB&F)
Freek Snijders (WRV)
Pim van der Biezen (EB&F)
Yvonnen Oostvogels (EB&F)

34e Organisatiecommissie (2006)

Erwin Udo (voorzitter, EB&F)
Roan Boer Rookhuiszen (vice-voorzitter, WRV)
Daniël Krant (penningmeester, EB&F)
Daniëlle Bosch (secretaris, WRV)
Ruben Heerdink (EB&F)
Reint Haverkamp (EB&F)
Wouter Pot (WRV)
Robert Jacobs (EB&F)
Bart Voet (WRV)
Nathalie Eikelenboom (EB&F)
Lobke Gierman (EB&F)

33e Organisatiecommissie (2005)

Rob Vaessen (voorzitter, EB&F)
Bram Cranen (vice-voorzitter, WRV)
Frans van der Veeken (penningmeester, EB&F)
Irene Salverda (secretaris, EB&F)
Daniël Krant (EB&F)
Martin Horstink (EB&F)
Roan Boer Rookhuiszen (WRV)
Daniëlle Bosch (WRV)
Erwin Udo (EB&F)
Robert Jacobs (EB&F)
Celia Marcon (Stagiaire, EB&F)

32e Organisatiecommissie (2004)

Anne Stellinga (voorzitter, WRV)
Pamela van den Boom (vice-voorzitter, WRV)
Anita François (penningmeester, EB&F)
Viola Mashoed (secretaris, EB&F)
Frans van der Veeken (EB&F)
Bram Cranen (WRV)
Wilma de Groot (EB&F)
Mieke Derkx (EB&F)
Rob Vaessen (EB&F)

31e Organisatiecommissie (2003)

Esther van der Zee (voorzitter, WRV)
Jorrit Geertzema (vice-voorzitter, WRV)
Maartje de Jonge (penningmeester, EB&F)
Roger Vos (secretaris, EB&F)
Viola Mashoek (EB&F)
Anne Stellinga (WRV)
WIllem Haumerssen (EB&F)
Anita François (EB&F)
Pamela van der Boorn (WRV)
Anke van Lankvelt (EB&F)

Andere Organisatiecommissies

Voor de organisatiecommissie van de 48e Batavierenrace klikt u hier.

Voor de organisatiecommissies van de 41e tot 48e Batavierenrace klikt u hier.

Voor de organisatiecommissies van de 21e tot 30e Batavierenrace klikt u hier.

Voor de organisatiecommissies van de 11e tot 20e Batavierenrace klikt u hier.

Voor de organisatiecommissies van de 1e tot 10e Batavierenrace klikt u hier.